مجموعه اتاق های فرار غرب تهران لیست بهترین اتاق فرار غرب تهران | allescape

این یک بازی همه‌جانبه، در زمان واقعی، مبتنی بر تیم، پر از ماجراجویی است که در آن بزرگ‌سالان و کودکان برای حل معماها به دنبال کردن سرنخ‌ها و رمزگشایی می‌پردازند تا با یافتن راه‌حل، از مخمصه فرار کنند. در بازی های فکری اتاق فرار هم بازی اقتباسی به یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین بازی های طراحی شده توسط صاحبین مجموعه ها تبدیل شده. اتاق فرار های اقتباسی بر گرفته شده از یک فیلم و یا یک داستان واقعی بسیاری را تا به امروز شاهد بودیم. ای بازیها با تلفیق ماجراهای واقعی و داستانی شما را به تجربه ای متفاوت دعوت می‌کنند.

۴.یک ساعت بازی، مساویست با یک ساعت ورزش!

تصور کنید از ارتفاع زیاد با حفظ مسائل ایمنی و تجهیزات کاملا به پایین پرتاب میشوید، در این لحظه آیا به دغدغه های زندگی و کاری تان فکر می کنید؟ تحقیقات نشان داده است که در زمان رویارویی با ترس ها مغز انسان بسیاری از دغدغه های زندگی را فراموش می کند. در دنیای امروز که چالش های زیادی در طول روز برای انسان ها بوجود می آید، مواجه شدن با ترس های کنترل شده می تواند حس خوشایندی را ایجاد کند. با تماشای فیلم های ترسناک، انجام بازی های مختلف از قبیل اتاق فرار و بانجی جامپینگ و حتی تماشای حیوانات وحشی از پشت شیشه و میله های قفس همگی می توانند این حس را در شما ایجاد کنند. نکته بسیار مهم دیگری که در علم روانشناسی به آن دست پیدا شده است، علاقه به ترس های کنترل شده است.

هینت توسط بازیگردان یا اکتور بازی

هر آنچه عناصر سازنده سریال «بازی مرکب» است؛ پیش‌تر در فیلم‌های مشابه خصوصا هالیوودی نیز وجود داشته‌ است. محتوای قرار گرفتن فرد بازنده و اصطلاحا لوزر و یا درگیر بیماری‌های روحی خصوصا افسردگی و بی‌انگیزگی در حتی شرایط خوب مالی در رقابتی مرگبار و کنترل شده در فیلم sin13, free guy, boss level، the game, black mirror نیز موجود بوده است. شما میتوانید همراه با اعضای خانواده، دوستان یا همکارانتان در بازی ها شرکت کنید. نمی‌شه گفت از بین عناصر تشکیل دهنده بازی دقیقا کدوم پارامتر در اولویته ولی بدون وجود یه فضاسازی درست و دکور مناسب بعید می‌دونیم از بازی لذت ببرید و غرق در بازی بشید.

اولین فاکتوری که اتاق فرار انیگما داره اینه که معمایی محوره و متمرکز. یعنی شما در اسکیپ روم برج میلاد با 6تا اتاق روبرو هستید و میتونید هر نوع سناریوای که خواستید رو برای رزرو اتاق فرار کنید. یه اتاق‌فرار خوب نباید معماهاش در حدی گنگ یا سخت باشه که هیچ کدوم از معماها رو بدون هینت گرفتن (کمک گرفتن) نتونید حل کنید. از طرفی نباید در حدی آسون باشه که ذهن شما رو به چالش نکشه؛ چون این دو حالت باعث می شه که لذت شما از این بازی کاهش پیدا کنه. اگر جایی از مسیر حل معما رو اشتباه رفتید بهتون کمک می‌کنه و رهاتون نمی‌کنه.

مجموعه اتاق های فرار غرب تهران لیست بهترین اتاق فرار غرب تهران | allescape این مساله را می توانید در بازی های اتاق فرار و تماشای فیلم های ترسناک به تخفیف اتاق فرار خوبی متوجه شوید. مغز انسان با تماشای فیلم های ترسناک می داند که اتفاق خطرناکی برای بدن پیش نمی آید. به همین دلیل نوعی ترس کنترل شده وجود دارد و چون خیالتان از آسیب بدنی راحت است، به همین دلیل ترجیح می دهید بارها و بارها این لحظات را تجربه کنید. هینت دهی یا درخواست راهنمایی از مدیر بازی یکی از قابلیت هایی می باشد که در شرایط ضروری می توان از آن استفاده کرد.

  • در زمستان سال ۱۳۹۸موفق شد برای اولین بار بازی اتاق فرار را به عنوان یکی از محصولات خود در استان تهران راه‌اندازی کند.
  • اتاق فرار یک بازی تیمی ۴ تا ۶ نفره اس که توانایی ارتباط شما با هم تیمی هایتان را افزایش می‌دهد و یک بازی مناسب برای همبستگی و تعامل بین تیم‌ها می‌باشد.
  • این بازی رایگان بوده و گرافیک بسیار قدرتمندی برای آن در نظر گرفته شده است.
  • برای مثال شما در یک کشتی گیر افتاده‌‌اید که در حال غرق شدن است و همزمان با گذشت زمان، آب بیشتری سطح را فرا می‌گیرد یا در مثالی دیگر شما در یک سلول زندانی شده‌اید و پیش از محاکمه باید از آنجا فرار کنید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار