شیر سوزنی چدنی قیمت شیر سوزنی چدنی نمایندگی شیر سوزنی چدنی | kasrasaran

مهندسان و کارشناسان مجموعه آماده پاسخ گویی به کلیه سوالات و دادن مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز هستند. همچنین شما را در جریان قیمت انواع ولو، لوله و سایر اتصالات قرار می دهند. برای مطالعه بیشتر در مورد شیر توپی می توانید مقاله بال ولو یا شیر توپی چیست و انواع شیرهای توپی را بخوانید. اگر به نمای شماتیک نگاه کنید، شکل 4 نماد یک شیرسوزنی را نشان می دهد. این شماتیک دارای یک نماد شیر استاندارد دوراهه با یک پیکان است که نشان می دهد این یک شیر سوزنی است.

ساختار شیرهای سوزنی

شیر سوزنی چدنی قیمت شیر سوزنی چدنی نمایندگی شیر سوزنی چدنی | kasrasaran

این ترتیب و آرایش، اجازه می‌دهد اندازۀ دهانه، افزایش و یا کاهش تدریجی یابد که امکان تنظیم دقیق جریان فراهم شود، اگرچه به‌طور کلی شیر سوزنی فقط مناسب سرعت نسبتاً کم جریان است. شیر سوزنی کربن استیل و استنلس استیل از جمله شیرآلات صنعتی هستند که در مواردی که تنظیم جریان مدنظر باشد همیشه در ابتدای لیست اولویت ها قرار می گیرند. قیمت شیر سوزنی استنلس استیل نسبت به شیر سوزنی کربن استیل کمی بالاتر است که اگر با کاربرد ویژه شیرهای استنلس استیل آشنا باشید دلیل آن کاملا منطقی است.

کاربرد انواع شیر سوزنی

برای دریافت مشاوره رایگان و لیست قیمت نمایندگی رسمی فروش شیر سوزنی سیم ایتالیا و شیر سوزنی کیز ایران، با کارشناسان ولوایران تماس بگیرید. شیر های سوزنی معمولا مسیر جریان Z یا L شکل را در بدنه خود ایجاد می کنند. با توجه به محیطی که از شیر استفاده می‌شود و مقاومتی که در محیط مدنظر است و بر اساس آن جنس استیل، چدن، فولاد انتخاب می‌شود. طبیعتا هیچ مطلبی کامل و بی نقص نیست، نظرات شما می تواند ما را در بهبود تدوین مطالب یاری نماید. همچنین در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال، پرسش خود را در زیر همین مطلب مطرح نمایید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود. ابتدا به معرفی این نوع از شیرآلات خواهیم پرداخت و سپس، در بخش های بعدی به جوانب دیگر آن اشاره خواهیم کرد.

با انتخاب اندازه و جنس متناسب با دما و فشار، می توان از این شیرها تقریبا برای هر نوع گاز تمیز یا سیال استفاده کرد. یکی از متداول ترین کاربردهای شیرسوزنی پایش جریان گاز (مانند پروپان) در یک سیستم است. شیر سوزنی پروپان می تواند به درستی جریان گاز را قطع و/یا نرخ جریان و نرخ فرسایش کاربردها را به طور موثر کنترل کند. شیر سوزنی چدنی یا گلوب ولو چدنی، دومین دسته از شیرهای سوزنی است که کاربرد وسیعی در صنایع مختلف دارد. این نوع شیر سوزنی از نظر کارکرد تفاوتی با سایر شیرهای سوزنی ندارد و برای قطع و وصل و تنظیم جریان سیال مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شیر سوزنی متداول ترین و پرکاربردترین نوع شیرهای سوزنی است که از یک دیافگرالم Z شکل در آن استفاده شده است.

شیر فلکه سوزنی (بخار),شیر سوزنی,NEEDLE VALVE

این نوع شیر از لحاظ ساختمان بسیار ظریف و تقریبا کوچک می باشد و بعلت داشتن مکانیسم مورد اعتماد در عملیات حساس و دقیق به کار گرفته می شود شرکت من . در آزمایشگاه های نفت یا پتروشیمی و وسائل ابزار دقیق کاربرد آن بسیار می باشد . قطر شیرهای سوزنی معمولا از 2 اینچ تجاوز نمی کند و شیر سوزنی را بیشتر در محل هایی به کار می برند که محدودیت لازم باشد و منظور از محدودیت یعنی تاخیر زمانی و تغییر آرام فشار است .

  • این یعنی زمانیکه سوزن در جای خود قرار می‌گیرد و کاملاً به حالت تو رفته در می‌آید به هیچ عنوان شکاف هوایی برای فرار گاز یا مایع نخواهد بود.
  • همين قطعه مخروطي شكل باعث می شود كه سطح نشستن در اين شيركمتر از Globe Valve گرديده است .
  • شیر نیدل ولو به دلیل خاصیت کنترل کنندگی و دقت بالا و خوب، بسیار کاربردی و مناسب برای شیر های گیج می باشند.
  • دومین تفاوت در عملکرد این دو شیر هست و آن اینکه عملکرد شیر کشویی بسیار کندتر از شیر سوزنی است.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار