شارژر لپتاپ شمرون شاپ-شارژر لپتاپ مستر جانبی

نیاز به خرید شارژر اضافی همیشه محدود به از کار افتادن آن نمی شود؛ اگر دائما در حال انتقال لپ تاپ به محل کار خود هستید، میتوانید شارژر اضافه خریداری کنید تا در جابجایی ها کمتر دچار زحمت شوید. در صورت نبودن شارژر اصلی لپ تاپ خود می‌توانید از برندهای مشابه نیز استفاده نمایید. به‌طور مثال آداپتور های لپ تاپ توشیبا را می‌توان جایگزین آداپتور های لپ تاپ MSI کرد. حتماً باید به کابل برق لپ تاپ دقت کنید چون دارای 2 مدل 2 تایی و 3 تایی می‌باشد. نکات بسیار مهمی برای نگهداری از شارژر لپ تاپ وجود دارد که باعث افزایش عمر مصرف آن می‌شود. اما بااین‌وجود بسیاری از افراد هستند که در نگهداری آداپتور خود سهل‌انگاری می‌کنند و این عدم دقت، منجر به هزینه بیشتر می‌شود.

شارژر لپ تاپ 20 ولت 2.25 آمپر لنوو مدل PA-1450-55LL

شما می توانید شارژرهایی با وات های بالاتر خریداری کنید ولی پایین تر نه. توصیه می کنیم پیش از هر اقدامی اتصالات شارژر و برق را به قیمت شارژر لپ تاپ دل دقت بررسی کنید. چک کنید که لپ تاپ شما به شارژر، و شارژر به برق متصل شده باشد. خرابی و معیوب بودن باطری یا آداپتور باعث آسیب دیدگی لپ تاپ می گردد و تعویض این دو قطعه با قطعات جدید از بروز مشکلات جدی تر برای لپ تاپ شما جلو گیری می نماید. • وات خروجی کالایی که قصد خرید آنرا دارید باید با شارژر قبلی شما یکسان باشد.

  • استفاده نادرست یا جایگزینی آداپتور های با ولتاژ و آمپر متفاوت یا کیفیت پایین می تواند آسیب های جدی و حتی جبران ناپذیر به دستگاه (لپ تاپ) شما وارد کند.
  • همچنین آنها اغلب از قطعات بی‌کیفیت استفاده می‌کنند که می‌تواند منجر به آتش‌سوزی، برق‌گرفتگی و سایر صدمات شود.
  • همکارای ما با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مدرن و به روزی که در اختیار دارن، می تونن مشکلات و اختلال های عملکردی شارژر لپ تاپ شما رو به بهترین شکل برطرف کنن و عملکرد اون رو به حالت عادی برگردونن.
  • گاهی پیش می آید که به صورت اتفاقی روی شارژر لپ تاپ مایعات ریخته شود.
شارژر لپتاپ شمرون شاپ-شارژر لپتاپ مستر جانبی

پس از آن که دمای باتری به حالت طبیعی خود رسید، مجدداً آن را به لپ تاپ خود وصل کنید. این گونه محفظه ورود و خروج هوا و رسیدن هوا به باتری لپ تاپ تمیز خواهد شد. _ باتری لپ تاپ را خارج نمایید و با شارژر سالم تهیه شده، اقدام به روشن نگه داشتن لپ تاپ خود کنید. وقتی صحبت از خرید شارژر اضافی یا جایگزین می‌شود، ضروری است که به یک تولیدکننده معتبر مراجعه کنید. باید توجه کرد، استفاده از شارژر جعلی لپ‌تاپ برای افزایش قدرت می‌تواند به‌سرعت منجر به فاجعه شود.

در بعضی لپ تاپ ها دو یا چند محل برای قرارگیری حافظه جانبی وجود دارد که برای اضافه کردن هارد دوم یا سوم مشکلی وجود ندارد . ولی در لپ تاپ هایی که این محل ها وجود ندارد و دایو نوری دارند ، با خارج کردن درایو نوری و جایگزینی با حافظه جانبی دوم، این امکان فراهم میشود. باتری‌های لیتیوم یونی به‌طور طبیعی در طول زمان تحلیل می‌روند، اما اگر با باتری لپ‌تاپ خود درست رفتار کنید، از عمر باتری بهتری برای مدت طولانی‌تری لذت خواهید برد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تصور کنید که در حال کار نمودن با لپ تاپ خود می باشید، ولی به ناگاه چشمان شما به قسمت سمت راست و پایین لپ تاپ خود، می افتد و متوجه می شوید که نشانه شارژ شدن لپ تاپ نمایش داده نمی شود! در این قبیل از مواقع غالباً برای بررسی کارکرد طبیعی دلیل قطع و وصل شدن شارژر لپ تاپ اقدام به تست نمودن متصل بودن برق، کابل باتری و مواردی همانند این ها می کنید. اگر مطمئن هستید که داغ شدن شارژر لپ تاپ ناشی از خرابی باتری این دستگاه است، باید هرچه زودتر باتری را ترمیم یا تعویض کنید. به یاد داشته باشید که تداوم خرابی باتری لپ تاپ، می تواند به دیگر قطعات لپ تاپ نیز آسیب رسانده و خسارات جبران ناپذیری را ایجاد کند. جریان های AC و DC را معرفی و دلیل تبدیل آن را به شما گفتیم. در ادامه هم به بخش‌های مهم اداپتور و نکات صحیح در نگهداری از شارژر لپ تاپ اشاره کردیم تا شما را از پرداخت هزینه‌های بیشتر بازداریم.

بهم ریختن ساعت تاریخ لپ تاپ