ساعت هوشمند ایسوس VivoWatch 6 معرفی شد

ساعت هوشمند ایسوس VivoWatch 6 معرفی شد

ایسوس از ساعت هوشمند VivoWatch 6 خود رونمایی کرد این محصول پرچمدار ایسوس با وزن 60 گرم گزینه ای مناسب برای استفاده راحت در طول روز است.

VivoWatch 6 به صفحه نمایش لمسی 1.39 اینچی AMOLED مجهز شده است که دارای شیشه محافظ ساخته شده از گوریلا گلس و روشنایی 350 نیت است.

ویژگی منحصر به فرد ساعت هوشمند ایسوس VivoWatch 6 قابلیت نظارت بر فشار خون و ECG است. برای این منظور ایسوس نرم افزار انحصاری ASUS Blood Pressure و ASUS ECG را روی ساعت قرار داده است.

قابلیت‌های بهداشتی جامع VivoWatch 6 به ساعت اجازه می‌دهد ترکیب بدن، کیفیت خواب و سطح آرامش کاربر را اندازه‌گیری کند. این ساعت هوشمند از دو مجموعه سنسور پزشکی ECG و PPG برای دستیابی به این قابلیت ها استفاده می کند. حلقه بیرونی VivoWatch 6 نیز مجهز به سنسور BIA (تجزیه و تحلیل امپدانس بیوالکتریکی) است که ترکیب بدن کاربر را اندازه گیری می کند.

با قرار دادن انگشت شست و اشاره خود بر روی سنسور BIA در ویوواچ 6، می توانید درصد چربی بدن، توده عضلانی اسکلتی، محتوای آب بدن و میزان متابولیسم پایه خود را مشاهده کنید. این ساعت همچنین می تواند فعالیت سیستم عصبی خودمختار را کنترل کند و از HRV (تغییرات ضربان قلب) برای محاسبه سطوح آرامش استفاده کند.

VivoWatch 6 از GPS دو بانده و شارژ باتری 14 روزه استفاده می کند. شارون پن، مدیر ارشد برنامه‌ریزی محصولات بهداشتی در ایسوس می‌گوید: «VivoWatch 6 از آخرین نوآوری‌ها و سال‌ها تخصص پزشکی استفاده می‌کند تا به کاربران کمک کند به راحتی اهداف سلامتی بلندمدت خود را نظارت کنند و علائم حیاتی را در زمان واقعی ارائه دهند در هر کجا، مفهوم واقعی پیشگیری در حوزه سلامت محقق می شود.

برنامه ASUS HealthConnect تمام پارامترهای اندازه گیری شده سلامت را در یک نگاه به کاربر ارائه می دهد. این برنامه همچنین شامل سرویس ابری Care Track است که به اعضای خانواده اجازه می دهد موقعیت مکانی و وضعیت سلامتی کاربر را در زمان واقعی مشاهده کنند.

ایسوس به طور رسمی تاریخ عرضه VivoWatch 6 را اعلام نکرده است. قیمت ساعت هوشمند جدید ایسوس 140 دلار است.

منبع: زومیت

منبع: https://www.yjc.ir/fa/news/8766270/%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-vivowatch-6-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B4%D8%AF