بورصدا بورصدا مرجع کتاب های صوتی با موضوع بورس پادکست های رایگان چکیده کتابهای روز دنیا

با وسایل متعددی مانند MP3 پلیر، آی پد، موبایل و… می توانید کتاب های صوتی را گوش دهید. اگر تلفظ برخی کلمات را بلد نباشید با گوش دادن به کتاب های صوتی این مشکل نیز برطرف خواهد شد. هنگامی که مشغول کارهای دیگری هستید و نمی توانید صفحات کتاب را ورق بزنید و بخوانید، استفاده از کتاب صوتی کارتان را راحت تر خواهد کرد. گوش دادن به کتاب های صوتی باعث می شود محتوا را بهتر و عمیق تر درک کنید. با تصور کردن کاراکترهای کتاب و برقراری ارتباط ذهنی با آن ها، حس دیدن یک فیلم یا تماشای تلویزیون به شما دست خواهد داد. هزینه کتاب های صوتی از کتاب های چاپی کمتر است و حتی برخی از آن ها را می توانید به صورت رایگان تهیه نمایید.

برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک ” رمز عبور را فراموش کرده ام” کلیک کنید. کتاب بازتاب مفاهیم علم فیزیک و ریاضی در اشعار مولوی، حافظ، سعدی و نظامی و…

جنگ‌های صلیبی احتمالا پرشورترین، چشمگیرترین و فوق‌العاده‌ترین حادثه قرون وسطی است. جنگ سرد اصطلاحی است که به دوره‌ای از تنشها، کشمکشها و رقابت‌ها در روابط ایالات متحده، شوروی و هم‌پیمانان آنها در طول دهه‌های 1940 تا 1990 اطلاق می‌شود. در طول این دوره رقابت میان این دو ابرقدرت در عرصه‌های گوناگون مانند اتحاد نظامی، ایدئولوژی، روانشناسی، جاسوسی، ورزش، تجهیزات نظامی، صنعت و توسعه فناوری ادامه داشت. این رقابت‌ها پیامدهایی مانند مسابقات فضایی، پرداخت هزینه‌های گزاف دفاعی، مسابقات جنگ‌افزار هسته‌ای و تعدادی جنگ‌های غیرمستقیم به دنبال داشت. کلیه حقوق این سایت متعلق به مجموعه «شرکت ارتباطات دایره طلائی ایرانیان» می باشد و هر گونه کپی برداری و استفاده تجاری از مطالب، غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد. در کتابخانه صوتی پانته آ، کتابهایی که دوست دارید بشنوید، به کتابخانه شخصیتان اضافه کنید و به راحتی در هر مکانی هستید گوش کنید.

کتاب صوتی سمفونی مردگان

پیشینه سنت هرمنوتیکی، به مثابه نظریه‌ای در باب تفسیر، به فلسفه یونان باستان فرا کتاب بر می‌گردد. در سده‌های میانه و دوره نوزایی، هرمنوتیک به منزله شاخه بسیار مهمی از مطالعات مربوط به کتاب مقدس پدیدار می‌شود. بعدها مطالعه فرهنگ‌های باستان و کلاسیک را نیز در بر می‌گیرد. با پیدایی ایده‌باروری و رمانتیسم آلمانی وضعیت هرمنوتیک دستخوش تغییر می‌شود.

«آلن کلهیر» نیز در کتاب «تاریخ اجتماعی مردن» به مقوله مرگ پرداخته و با دیدی متفاوت به مرگ نگریسته است. وی معتقد است مرگ به مانند خیره شدن در استخری است که تصویرمان را منعکس می‌کند. ایران هراسان در قاره آسیا، کشور ایران، با طول جغرافیایی 51 و عرض جغرافیایی 35 و با تمدن 2500 ساله واقع شده است. این کشور پادشاهان و سلسله‌های بی‌شماری را نظاره‌گر بوده‌است. یکی از این سلسله‌ها که تاثیر به‌سزایی در تاریخ این مرز و بوم به یادگار گذاشته قاجاریه نام دارد که حدود سال 1174 تا 1304 بر ایران به مدت صد و سی سال فرمان راندند. در زمان حکومت قاجار ایران دوران پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت؛ گاهی پله‌های طرقی را در نوردید و گاهی راه سقوط در پیش گرفت.

کتاب صوتی رمز قهرمانی

بورصدا بورصدا مرجع کتاب های صوتی با موضوع بورس پادکست های رایگان چکیده کتابهای روز دنیا

پیشوای قدرتمند آلمان که آتش جنگ جهانی دوم را در جهان شعله‌ور کرد، برای ایجاد آلمان به یک امپراتوری مقتدر دست به جنایات بی‌شماری زد که با وجود گذشت چندین دهه هنوز بسیاری از آنان کشف نشده باقی مانده است. او آلمان شکست خورده‌ی بعد از جنگ جهانی اول را تبدیل به غولی مهیب و خطرناک کرد، اقتصاد را سر و سامان بخشید و ارتشی مجهز و قوی ساخت تا برای دست‌یابی به تفکرات نژادپرستانه‌اش او را همراهی کند. جادوی کلام و لحن صریح و قاطعش در سخنرانی‌های معروفش، ملت آلمان را مجاب کرد تا از او حمایت کند و او را در پیشبرد اهدافش یاری کند. با شروع جنگ و پیشروی‌های برق‌آسای ارتش هیتلر در اروپا، جهان در وحشتی هولناک فرو رفت و آینده‌ی پیش‌بینی ناپذیر جنگ زندگی‌های زیادی را تحت تاثیر خودش قرار داد. او نویسنده‌ای نامدار بود و در 1953 جایزه نوبل ادبیات را به دست آورد. وینستون چرچیل نظامی، سخنران، نقاش و خبرنگار جنگی معروفی هم به شمار می‌رفت.

دسته بندی کتاب های دانشگاهی، کتاب های آموزشی،کتاب های نوجوان، کتاب های کودک. کتاب صوتی روش جدیدتری برای مطالعه است و می تواند شما را ترغیب به مطالعه کند. اگر در مطالعه کردن کند هستید و مدت زمان زیادی طول می کشد تا یک کتاب را به اتمام برسانید، بهتر است از کتاب صوتی استفاده کنید. استفاده از کتاب های صوتی برای کودکانی که هنوز خواندن و نوشتن را یاد نگرفته اند مفید است. کتاب های چاپی مستلزم قطع درختان زیادی هستند، اما کتاب های صوتی کاملا با محیط زیست سازگاراند.

کتاب صوتی بوف کور : قسمت سی

با وقوع جنگ جهانی اول سراسر جهان را جنگ فرا گرفت و به کارگیری اندیشه‌هایی نظیر کمونیسم و ناسیونالیسم نشان داد که کشورها می‌توانند بسیار فراتر از مرزهای خود بر جهان تأثیر بگذارند. مجموعه این تحولات دنیایی را به وجود آورده است که آن را جهان معاصر می‌نامیم.فرانکلین دلانو روزولت در تمام عمرش از آتش می‌ترسید، اما عاشق طبیعت، به ویژه مناظر اطراف منزل ییلاقی خود در جزیرة کمپوبلوی کانادا بود. دهم اوت سال 1921 بود که به همراه فرزندانش سوار بر قایق ویرئو، از کلبه خانوادگی در جزیره کمپوبلو به قصد ماهیگیری به راه افتاد. هر چند که او قبل از آمدن به تعطیلات کاملاً خسته بود و سختی سفر به جزیره نیز او را خسته‌تر کرده بود، اجازه نداد خستگی مانع آن شود که همراه فرزندانش از یکی از محبوب‌ترین تفریح‌های خود یعنی قایقرانی لذت ببرد. ایتالو کالوینو یکی از برجسته‌ترین نویسندگان ایتالیا بود که همواره شیوه‌ی خاص و منحصر به فرد خودش را در نوشتن داشت.

  • بهترین سایت دانلود کتاب صوتی رایگانوجود بیش از 10 هزار کتاب رایگان مختلف در مجموعه کتاب سبز باعث شده تا این سامانه بهترین سایت دانلود کتاب صوتی رایگان در ایران شناخته شود.
  • این کودک را میرزا محمّدعلی صائب تبریزی نامیدند که بعدها در دوره بازگشت ادبی سده یازده به سرودن غزل و تک‌بیتی‌هایی به سبک هندی پرداخت.
  • فالاچی در این کتاب زنی باردار را تصویر می‌کند که برای کودکش نامه می‌نویسد و برایش از جهان و زن بودن می‌گوید.
  • سیاه‌چاله ناحیه‌ای در فضا-زمان با گرانشی بسیار نیرومند است که هیچ چیز حتی ذرات و تابش‌های الکترومغناطیسی مانند نور هم نمی‌توانند از میدان گرانش قدرتمند آن عبور کنند.