بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات برای اندروید

بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات برای اندروید

از دست دادن فایل‌ها یا داده‌های مهم هرگز سرگرم‌کننده نیست، ممکن است در رایانه یا لپ‌تاپ شما اتفاق بیفتد و همچنین می‌تواند در تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی شما نیز اتفاق بیفتد.

با این حال، صاحبان اندروید ممکن است فکر کنند که در چنین شرایطی گزینه های محدودی در دسترس دارند، حتی اگر تعداد زیادی برنامه بازیابی اطلاعات اندروید در دسترس باشد.

در این گزارش، بهترین برنامه‌هایی را که طیف وسیعی از برنامه‌ها را پوشش می‌دهند، مرور می‌کنیم که می‌توانند به شما در بازیابی عکس‌ها، پیام‌ها، فایل‌ها، مخاطبین، اسناد، موسیقی و غیره کمک کنند.

داده های Tenorshare ult
Tenorshare یکی از محبوب ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات اندروید است که از اکثر گوشی های هوشمند و تبلت های اندرویدی پشتیبانی می کند.

این برنامه همچنین قادر به بازیابی عکس های پاک شده از اندروید بدون نیاز به روت دستگاه است و همچنین به شما امکان بازیابی پیام های پاک شده واتس اپ را می دهد.

ادعا می‌کند که «بالاترین میزان موفقیت بازیابی اطلاعات» را در صنعت دارد، بدون اینکه هیچ داده‌ای برای حمایت از این ادعا منتشر کند، اگرچه محبوبیت آن باعث می‌شود که آن را معتبر به نظر برساند.

Wondershare دکتر تلفن
نام معروف دیگر Dr.Fone for Android از Wondershare است که با بیش از 6000 دستگاه اندرویدی سازگار است و همچنین می تواند اطلاعات گوشی های جیلبریک شده را بازیابی کند.

مهم نیست که به طور تصادفی فایل ها را حذف کرده اید، فایل های آسیب دیده یا سیستم از کار افتاده است، این نرم افزار می تواند به شما در بازیابی مخاطبین از دست رفته، پیام های متنی، عکس ها، پیام های WhatsApp (فقط برای دستگاه های روت شده)، موسیقی، فیلم ها و اسناد کمکی کمک کند.

com
FonePaw یک برنامه نادر بازیابی اطلاعات اندروید است که می توانید آن را برای اندروید دانلود کنید، نه فقط ویندوز، و درست مانند سایر برنامه های بازیابی اطلاعات اندروید در این لیست کار می کند.

این برنامه از هزاران دستگاه اندرویدی تقریباً از هر سازنده بزرگ، از جمله گوگل و دیگران پشتیبانی می کند.

نرم افزار Jehosoft Android Recovery برای بازیابی اطلاعات

همچنین برای Windows و Mac موجود است، Jihosoft Android Data Recovery یکی دیگر از برنامه‌های بسیار مؤثر است که با سایر برنامه‌های موجود در این لیست سازگار است و در حال حاضر از بیش از 6000 دستگاه اندرویدی، از جمله مدل‌های Google و شرکت‌های مختلف دیگر، بازیابی می‌شود.

EaseUS MobiSaver
EaseUS Mobisaver یکی از ساده‌ترین برنامه‌های بازیابی اطلاعات اندرویدی است که می‌توانید از آن استفاده کنید، کافی است آن را به رایانه ویندوزی خود دانلود کنید، گوشی خود را متصل کنید، آن را اسکن کنید و سپس فایل‌هایی را که می‌خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید.

به همین سادگی است، به شما امکان می دهد عکس ها، فیلم ها، پیام ها، مخاطبین، موسیقی، اسناد و سایر فایل های حذف شده یا فرمت شده را بازیابی کنید.

منبع: Youm7

منبع: https://www.yjc.ir/fa/news/8768443/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF